O mne

0 Comments | apríl 5, 2013

{ Teší ma … }

 

Moje meno je Katarína, no som radšej za Katku, pôsobí na mňa energetickejšie :) Pochádzam z krásou obklopeného mesta Banská Bystrica. Výstižným opisom tohto mesta, by som za seba nechala spievať pána Nedvěda http://www.youtube.com/watch?v=MmWVeMXKBqk. Mám úžasného priateľa, ktorého podpora pre všetky moje aktivity ma napĺňa šťastím a spokojnosťou.

Moja cesta k “raw foodu” vyšla z hľadania nových obzorov nie len v oblasti stravovania, ale aj myslenia. Zmena v mojom živote neprišla s chorobou alebo obezitou, ako u mnohých ľudí, ktorí začali premýšľať o inom type stravovania. Vitariánstvo je však pre mna čosi extra a klobúk dole pred každým vitariánom. Na základe príbehov o prechode na surovú stravu som pochopila, že každý človek je jedinečný. Nie je možné urobiť jedno stravovanie či spôsob života, ktorá bude fungovať všetkým. Každý má možnosť voľby a Vaše telo, duša, myseľ Vám určite ukáže cestu, ktorá je pre Vás tá pravá.

Mojim cieľom na týchto stránkach nie je preorientovať Vás len na surovú stravu, ale verím, že jedlo môže byť liekom. Ja osobne sa cítim plná energie, radosti a lásky, a čo sa týka zdravia prestala som byť neustále unavená, potím sa menej, akné mám výnimočne, nemala som ani chrípku, ani angínu (a tie som mávala často), zapchatý nos, časté bolesti hlavy a depresie sú preč. Toto všetko sa však veľmi rýchlo zmení na pravý opak, keď sa vrátim k varenej “vše” strave, ktorú poznám z detstva. No návrat k raw foodu je potom ako balzam na ubolenú dušu.

Dúfam, že Vás potešia a zaujmú informácie na mojej stránke a prosím Vás napíšte mi, ak budete mať na mňa nejaké otázky.

Ďakujem, že ste sa na chvíľu zastavili v mojom svete.